W dniu 19 października 2017 roku o godzinie 12:05 zastępy GBA z JRG nr 3 i JRG nr 6 zostały zadysponowane do wypadku dwóch samochodów osobowych (Ford Focus, Ford Fusion). Ford Focus znajdował się na pasie zieleni po dachowaniu, natomiast Ford Fusion częściowo na pasie zieleni i jezdni. Osoby opuściły pojazdy o własnych siłach.

Zabezpieczono miejsce zdarzenia poprzez wydzielenie jednego pasa jezdni odpowiednim ustawieniem pojazdów i pachołkami. Ustalono, że w pojazdach łącznie podróżowało 3 pasażerów, natomiast 1 pasażer uskarżał się na bóle. Poszkodowanemu natychmiastowo udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy i przygotowano do transportu medycznego. Na miejsce przybyły zespoły państwowego ratownictwa medycznego. Ratownicy medyczni przebadali profilaktycznie uczestników zdarzenia i zabrali jedną osobę poszkodowaną do szpitala. W między czasie odłączono akumulatory w pojazdach przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Na miejsce przybył technik Policji. Usunięto pojazd z jezdni na lawetę i uprzątnięto jezdnię.