W dniu 06 listopada 2017 roku o godzinie 14:02 zastęp GBA 2,6/24 został zadysponowany do wypadku dwóch samochodów. Busa Fiat Ducato Maxi oraz samochodu osobowego Fiat Tipo.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano wypadek dwóch samochodów osobowych Fiat Ducato Maxi i Fiat Tipo. Pojazdy stały na środku drogi blokując wewnętrzne pasy jezdni w obu kierunkach. Na miejscu zdarzenia obecni ratownicy medyczni z firmy Gregor-Trans , którzy przejeżdżając obok zatrzymali się i zajęli się osobą poszkodowaną.

Zabezpieczono miejsce zdarzenia poprzez odpowiednie ustawienie samochodu pożarniczego oraz przy pomocy pachołków i znaków ostrzegawczych. Ruch drogowy odbywał się jednym pasem jezdni w stronę centrum Gdańska i jednym w stronę Pruszcza Gdańskiego. Po 5 minutach na miejsce zdarzenia przyjechał zespół PRM oraz radiowóz policji. Ratownicy medyczni przejęli osobę poszkodowaną do dokładnego zbadania i podjęli decyzję o przetransportowaniu jej do szpitala. Wycieki płynów eksploatacyjnych usunięto przy użyciu sorbentu. W pojazdach odłączono akumulatory. Do czasu przyjazdu technika policji i pomocy drogowej po samochody miejsce zdarzenia zabezpieczały radiowozy policji. Działania zakończono.