A A A

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku ogłasza wyniki naboru do służby w Państwowej Straży Pożarnej na stanowisko stażysty w służbie przygotowawczej - docelowo starszy specjalista w Wydziale Finansowym.

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku ogłasza wyniki II części II etapu naboru do służby w Państwowej Straży Pożarnej na stanowisko stażysty w służbie przygotowawczej - docelowo starszy specjalista w Wydziale Finansowym.

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku ogłasza wyniki I etapu naboru do służby w Państwowej Straży Pożarnej na stanowisko stażysty w służbie przygotowawczej - docelowo starszy specjalista w Wydziale Finansowym.

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku ogłasza wyniki Iczęści II etapu naboru do służby w Państwowej Straży Pożarnej na stanowisko stażysty w służbie przygotowawczej - docelowo starszy specjalista w Wydziale Finansowym.

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku ogłasza nabór do służby w Państwowej Straży Pożarnej na stanowisko stażysty w służbie przygotowawczej - docelowo starszy specjalista w Wydziale Finansowym.